تجهیزات وایرلس

امروزه با گسترش تکنولوژی های ارتباطی، تکنولوژی وایرلس برای برقراری ارتباطات سازمانی و بین سازمانی از اهمیت ویژه ایی برخوردار است. استفاده از وایرلس بدلیل تنوع پروتکل های وایرلس و ویژگی های منحصر به فرد، راه حلی جامع برای هر سازمان به حساب می آید.

از این رو شرکت کی پاد با داشتن مهندسین و متخصصین حرفه ایی و زبده، نیازهای مشتریان عزیز خود را ارزیابی کرده و آنها را در انتخاب بهترین راه حل ها به شرح زیر راهنمایی می نمایند:

۱-مشاوره:

متخصصین و مهندسان کی پاد با داشتن مدارک معتبر در زمینه وایرلس و تجربه غنی در اجرای شبکه های بزرگ وایرلس آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز می باشند.در این راستا خدماتی همچون چگونگی پیاده سازی و انتخاب پروتکل مناسب جهت راه اندازی وایرلس، انتخاب vendor مناسب، ارزیابی محیط عملیاتی و … را برای مشتریان عزیز به ارمغان می آورند.

۲-طراحی و پیاده سازی:

بعد از اینکه نیازهای مشتریان بطور کامل مشخص شد مهندسین و متخصصین ما برحسب  نیاز ها طرح هایی مانند موارد زیر را به مشتریان ارائه می دهند:

۲٫۱-PTP:

ایجاد شبکه ایی برای ارتباط ۲ نقطه به یکدیگر، یکی از محبوب ترین متودهایی است که اکثر مشتریان خواستار آن هستند زیرا راهکاریست مقرون به صرفه از نظر اقتصادی و بهترین گزینه برای داشتن پهنای باند بالا در نقاط بالا جهت استفاده از سرویس های یک شبکه دیگر و کارهای نطارتی.

۲٫۳-wifi:

در این عصر تکنولوژی، بسیاری از مردم بوسیله اینترنت کارهای روزمره خود را انجام می دهند لذا در دسترس بودن همیشگی و با کیفیت اینترنت یکی از دغدغه های مسئولین یک شهر و یا یک سازمان جهت برطرف کردن نیازهای مردم به حساب می آید.

شرکت کی پاد متخصصین زبده خود نیازهای وایرلس های شهری داخلی هر مؤسسه و یا سازمانی را بوسیله پاسخگو بوده و با بهترین آن را به بهره ورداری می رساند.

۳-نگهداری و پشتیبانی:

با توجه به اینکه در شبکه های وایرلس دستگاه ها عمدتاً در محل خاصی نگهداری نمی شوند و بدلیل کمبود فرکانس در مدت طولانی ممکن است افت کیفیت بوجود آید. شرکت کی پاد با رعایت اصول فنی به شرح زیر، بطور کامل از کیفیت و همچنین معیوب شدن وایرلس جلوگیری می کند:

۳٫۱-انتخاب فرکانس مناسب و انعطاف پذیر مطابق با مجوزهای ارتباطات رادیویی

۳٫۲-مکان یابی مناسب جهت نصب و راه اندازی وایرلس براساس محیط،آب و هوا، ارتفاع زمین و …

۳٫۳-مکان یابی مناسب جهت نصب دکل و مهار

۳٫۴-انتخاب تجهیزات مناسب

۴-فروش تجهیزات تخصصی وایرلس:

فروشگاه کی پاد جهتارائه انواع تجهیزات وایرلس با بهترین کیفیت آماده خدمت رسانی به مشتران عزیز می باشد.

فروشگاه کی پاد با توجه به نیاز های پروژه ها هرنوع تجهیزاتی را دراختیار گروه فنی قرار می دهد تا از نظر تجهیزات دچار کندی در روند پیاده سازی نشود.