دوربین های تحت شبکه

از زمانی که امنیت مفهوم پیدا کرده است تا به امروز که ارزش امنیت روبه افزایش است  امنیت فیزیکی از جایگاه ویژه ایی نزد کارخانه ها/امکان نظامی/ادارات و … برخوردار بوده است.یکی از مناسب ترین روش ها جهت پیاده سازی امنیت فیزیکی سیستم های حفاظت تصویری که شامل دوربین ها می شود بوده است.

شرکت کی پاد با داشتن متخصصین مجرب نیازهای مشتریان را به شرح زیر در زمینه حفاظت فیزیکی برآورده می سازد.

۱-مشاوره:

مهندسین و متخصصین شرکت کی پاد با استفاده از تجربه ی درخشان خود نیازهای مشتریان را ارزیابی کرده و سپس آنها را در انتخاب هرچه بهتر سیستم های حفاظت تصویری راهنمایی و ارشاد می نمایند.

۲-طراحی:

در این مرحله کارهایی به شرح زیر جهت طراحی سیستم حفاظتی تصویری انجام می گیرد تا در اختیار مشتری قرار بگیرد:

۲٫۱–نوع محیط عملیاتی:با توجه به محیز عملیاتی باید زیر ساخت و همچنین نحوه ی قرار گیری تجهیزات را مشخص نمود تا سیستم حفاظت تصویری موثر واقع گردد.

۲٫۲-انتخاب vendor مناسب:انتخاب محصول مناسب و با کیفیت جزئی از حساس ترین بخش های یک پروژه حفاظت تصویری بحساب می آید چراکه باعث می گردد تا کیفیت و موثر بودن این سیستم رضایتمندی مشتری را بدنبال داشته باشد.

۲٫۳-جانمایی دوربین ها

۲٫۴-انتخاب زیر ساخت مناسب: زیر ساخت میتواند در بالا بردن بهره وری و همچنین پایدار ماندن سیستم کمک بسزایی کند لذا مهندسین فنی ما با بهره گرفتن از استانداردهای جهانی اقدام به طراحی زیر ساخت می نمایند تا دوربین ها و همچنین بقیه ی بخش ها باهم توانایی کار کردن را داشته باشند.

۲٫۵-اتاق مانیتورینگ:اتاق مانیتورینگ برای حراست یک سازمان امتیاز ویژه ایی محسوب می گردد لذاکامل بودن و مجهز بودن آن از اهمیت ویژه ایی برخوردار می باشد.

۳-اجرا و پیاده سازی:در این فاز پس از مشخص شدن طرح زیرساخت توسط گروه حرفه ایی زیر ساخت شبکه کی پاد راه اندازی می شود و سپس دوربین ها توسط کادر مجرب و مجهز فنی نصب و راه اندازی میشود تا امنیت فیزیکی را بطور کاملا حرفه ایی را برای مشتریان عزیز به ارمغان بیاورد.