محصولات HP

محصولات HP

شرکت HP یکی از بزرگترین شرکتهای تولید کننده تجهیزات سخت افزاری شامل سرورها و سیستمهای ذخیره سازی در سطح دنیا میباشد. این شرکت علاوه بر سیستم های سختی افزاری، دارای نرم افزارهای خاص از جمله در زمینه امنیت اطلاعات نیز میباشد. شرکت کی پاد نیز به منظور بهره برداری از محصولات و راه حل های پیشنهادی شرکت HP در حوزه شبکه و امنیت شبکه، نسبت به ارائه محصولات و خدمات امنیتی در دو بخش  Server & Storage  وHP Security Center اقدام نموده است.

 

HP Security Center

 این مرکز ارائه دهنده راهکار ASC (HP Application Security Center)  است، ASC مجموعه ای از راه حل های تکنولوژی ارائه شده توسط بخش نرم افزار HP می باشد. این مرکز نرم افزاری، توسعه دهندگان، تیم های QA و متخصصان امنیتی را قادر می سازد تا به منظور کاهش مخاطرات حاصل از آسیب پذیری ها در سراسر سازمان، تست های امنیتی اپلیکیشن های وب را در تمامی مراحل چرخه تولید اپلیکیشن مدیریت و اعمال نمایند.

شرکت کی پاد با بهره گیری از متخصصین باتجربه ای که دوره های تجربی خود را در آزمایشگاههای HP گذرانده اند و با توجه به ارتباطات مستقیمی که با تامین کنندگان کالاهای HP در منطقه خاورمیانه دارد، قادر است تا ضمن خرید لایسنس اصلی این نرم افزار و نصب و راه اندازی آن، نسبت به آموزش کامل پرسنل منتخب کارفرما نیز اقدام نموده تا دانش کامل کار با این نرم افزار را به سازمان خریدار منتقل نماید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر یا درخواست جهت برگزاری جلسه توجیهی، با ایمیل info@kaipod.ir مکاتبه فرمایید.

ویژگی ها: 

 • یافتن آسیب پذیری های امنیتی شناخته شده و ناشناخته در اپلیکیشن ها و سرویس های وب
 • فراهم نمودن سریع نتایج قابل پیگیری جهت اولویت بندی مشکلات بحرانی
 • تست آسیب پذیری های امنیتی در مقیاس وسیع و توزیع شده میان هزاران اپلیکیشن
 • افزایش تکنولوژی های تست امنیت با تحلیل های پویا و ایستای امنیتی
 • کنترل دسترسی و رؤیت فعالیت تست ها و گزارشات امنیتی
 • برآورده کردن نیازهای تطابق قانونی (Regulatory Compliance)
 • کاهش ریسک و منطبق با نیازمندیها از طریق خودکارسازی تست امنیت اپلیکیشن ها
 • کشف و اصلاح سریع آسیب پذیری های امنیتی در مراحل توسعه، QA و تولید اپلیکیشن
 • تعیین محل دقیق و جزئیات خط کد هر آسیب پذیری امنیتی
 • افزایش و بهبود نتایج تحلیل تست های ایستا، پویا و حین اجرا
 • مدیریت اصلاح (Remediation)، تطابق، نتایج تست و گزارشات بصورت متمرکز

محصولات مرکز امنیت اپلیکیشن های HP 

بازرسی وب (HP WEB INSPECT)

این محصول شامل برنامه بازرسی وب HP برای تست و ارزیابی امنیتی اپلیکیشن های وب است.

ویژگی ها: نرم افزار HP WebInspect، یک راه حل ارزیابی امنیت اپلیکیشن وب ارزشمند است که کاملا برای تحلیل اپلیکیشن های وب پیچیده ی امروزی طراحی شده است. این نرم افزار توانایی پویش سریع، پوشش دهی ارزیابی گسترده، دانش گسترده در مورد آسیب پذیری ها و نتایج دقیق پویش اپلیکیشن وب را ارائه می کند

بازرسی تضمین کیفیت (HP QA INPECT)

این محصول، برنامه بازرسی تضمین کیفیت HP برای استانداردسازی تست امنیتی اپلیکیشن های وب در طول تست QA است.

ویژگی ها: این نرم افزار به صورت کاملا پیوسته و یکپارچه با فرآیندهای تضمین کیفیت کلی سازمان ترکیب می شود و یک راه حل تست اتوماتیک امنیت اپلیکیشن را در مرکز کیفیت HP به وجود می آورد. تیم های تضمین کیفیت QA می توانند به شناسایی نقایص امنیتی به صورت زودهنگام در چرخه ی زندگی اپلیکیشن کمک کنند.

 HP QAInspect طوری در مورد آسیب پذیری ها گزارش می دهد که متخصصان تضمین کیفیت QA می توانند با تحلیل نتایج که منجر به اطلاعات مفصل در مورد نوع احتمالی حملات، شامل اسکریپت نویسی کراس سایت (XSS) یا تزریق زبان کوئری ساخت یافته (SQL) می شود، آن ها را بفهمند. نرم افزار HP QAInspect، متخصصان تضمین کیفیت QA را قادر می کند تا تست های امنیت اپلیکیشن وب کاملا اتوماتیک را در فرآیندهای کلی مدیریت تست وارد کنند، بدون این که نیازی به دانش تخصصی در مورد امنیت باشد و بدون این که خطر از دست رفتن ضرب الاجل های انتشار محصولات وجود داشته باشد.

پلتفورم مدیریت ارزیابی (HP AMP)

این محصول، برنامه پلت فرم مدیریت ارزیابی HP برای مدیریت یک برنامه تست اپلیکیشن وب در طول چرخه حیات نرم افزار است.

ویژگی ها: پلتفورم مدیریت ارزیابی HP (AMP)، یک راه حل امنیت اپلیکیشن پیشرو در صنعت و مناسب برای شرکتها و سازمانهای بزرگ می باشد که از آن برای مدیریت پیچیدگی های برنامه های امنیت اپلیکیشن وب امروزی استفاده می شود. نرم افزار HP AMP به مدیران تجاری سازمان، متخصصان امنیت و تیم های ساخت و توسعه (Development) و تضمین کیفیت (QA)، این توانایی را می دهد تا برنامه های امنیت اپلیکیشن وب را در چرخه ی کامل حیات اپلیکیشن، توسعه داده و مقیاس پذیر کند و یک دیدگاه گسترده در سطح موسسه به دست آورند و نیز به آن ها این قابلیت را می دهد تا از طریق اتخاذ تصمیمات آگاهانه ی تجاری، بازگشت سرمایه (ROI) را افزایش دهند.

Server & Storage

شرکت کی پاد با بهره گیری از تخصص و تجربه خود در زمینه تامین تجهیزات سروری و ذخیره سازی HP و با توجه به ارتباطات مستقیمی که با برخی از تامین کنندگان کالاهای HP در منطقه خاورمیانه دارد، نسبت به ارائه تجهیزات اصلی و نو کمپانی HP با قیمتی کاملا رقابتی به مشتریان خود اقدام نموده است. همچنین کی پاد کلیه مراحل نصب و راه اندازی، آموزش، پشتیبانی و تامین قطعات یدکی تجهیزات فروخته شده را نیز عهده دار می شود. علاوه بر آن شرکت کی پاد امکان خرید این تجهیزات به صورت های  ریالی و دلاری را نیز برای مشتریان خود در نظر گرفته است که این امر بر تمایزات کی پاد در عرضه چنین تجهیزاتی می افزاید.

می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید و یا صدور پیش فاکتور در خصوص این محصولات با ایمیل sales@kaipod.ir یا info@kaipod.ir مکاتبه نمایید.